TARA KUAFÖR FİYAT LİSTESİ

Fön 10,00 TL
Kesim 30,00 TL
Topuz 25,00 TL
Maşa 25,00 TL
Boya (Bütün) 40,00 TL
Bitkisel Boya 50,00 TL
Renk Açma 80,00 TL
Röfle 90,00 TL
Balyaj 90,00 TL
Gölge 90,00 TL
Perma 80,00 TL
Saç Bakımı 15,00 TL
Manikür 15,00 TL
Pedikür 20,00 TL
Makyaj (Gece) 25,00 TL
Makyaj (Gündüz) 20,00 TL
Kaş Şekillendirme 10,00 TL
Bıyık Alma (İple) 5,00 TL
Bıyık Alma (Sir ile) 5,00 TL
Gelin Saçı 300,00 TL
Nişan Saçı 150,00 TL

GELİN SAÇI

Gelinin güzelliğine güzellik katacak gelin saçı ve makyajı büyük önem taşır.Bu konuda dikkat edilmesi gereken ilk şey kuaför seçimini doğru yapmaktır.

NİŞAN SAÇI

Bu özel gününüzde seçtiğiniz saç modeli, elbisenize,mekana ve davet şeklinize uygun birbir model olmalıdır.

MAKYAJ

Renkli, pırıltılı farlar, uzun ve dolgun kirpikler, pırıltılı bir cilt, doğal, belirgin kaşlar, dudaklarda renkli parlatıcılar… Zengin ürün çeşidimiz ve doğru uygulamalarla kıskandıran bir güzelliğe sahip olacaksınız.

AĞDA

Güzellik merkezimizde kullandığımız aromalı ağda yağ ile çözülür, dolayısıyla duş gerektirmez. Şekerli olmadığı için kıl köklerini beslemez. Doğru uygulama ile zamanla azalmalarına sebep olur, oluşmuş batıkları zaman içerisinde yok eder. Ağda çözücü yağ ile cilt temizlenir ve yağ fazlası cildin üzerinden selpak ile alınır.

MANİKÜR/PEDİKÜR

Güzellik detaylarda saklıdır. Salonumuzda manikür, pedikür ve ayrıca parafin bakımı da uygulanmaktadır. El ve ayak bakımı tamamen profesyonel kişiler tarafından hijyenik olarak uygulanır. Parafinin uygulanmasında yapılan işlemler sırasındaki peeling, ölü derinin atılmasını, steril sprey açılan gözeneklerin mikrop kapmasını önler, kolejen krem yumuşatır ve parafinin daha iyi nüfuz etmesini sağlar. Parafin, tırnakları güçlendirir, cildi yumuşatır, leke oluşumunu önler, kırışık oluşumunu azaltır, ayak topuklarındaki çatlak ve sertliklerin oluşmasını önler. Tırnaklarda havasızlıktan oluşan renk değişimini önler, hoş kokusu ve yumuşaklığı ile rahatlık sağlar.

SAÇ KESİMİ

Saçlarınızı kestirmeye karar verdiniz ancak saç modelinize bir türlü karar veremiyor musunuz? Tara profesyonelleri ile saçınızın cinsine, baş yapınıza, vücut ölçülerinize, kilo ve boyunuza uygun bir kesim uygulayın. Bizim için saçınız değil yüz tipiniz ve size özel saç modelleri önemli.

TARAMA VE ŞEKİLLENDİRME


Bütün bayanların saçları güzeldir ancak doğru saç modeli ve doğru tarama/şekillendirme yoluyla şekillendirilirse. Aşağıdaki şekillendirme yöntemlerine birlikte karar vereceğiz.

  • Ürünlerimizle
  • Difüzörle
  • Fırçalı ve Fırçasız fönle
  • Mizam pili ile
  • Maşa, pres, zig zag ile.

GENEL GÖRÜNÜM UZMANLIĞI

Doğru makyaj, doğru saç modeli ve doğru saç renginin birleştiği, yüz tipinize uygun çözümlerimizle kusursuz görüneceksiniz.

SAÇ BAKIMI

Evde yapılan saç bakımları her zaman doğru yöntemler olmayabilir. Tara profesyonelleri ile saç tipinize uygun saç bakımları yapın, parlak ve dolgun görünen saçlarınızla çevrenizdekileri kıskandırın.

SAÇ BOYAMA

Saç renginize bir türlü karar veremiyorsanız bize uğrayın. Ten renginiz ve saç modelinize özel olarak gerçekleştirilecek boyama işlemimiz görünümünüze farklı bir hava katacak.

 

 

Anasayfa   |   Hizmetlerimiz   |   Gelinlere Özel   |   Biz Kimiz   |   Salonumuzdan Kareler   |   Neredeyiz

Telif hakkı Point and Brush ait olup kullanım hakkı taraguzellik.com' a aittir.